מה כולל פינוי דירה ?

פינוי דירה- אצל מומחים בלבד

לרבים נראה כי פינוי דירה הוא מסוג הדברים שניתן לבצע בכוחות עצמם. "מה הבעיה?" הם שואלים, כשידם מסתובבת נמרצות. "קטן עלינו" הם קובעים לאחר מכן, יחד עם קריצת עין חברית. קלות הדעת שבה אנשים מחליטים לפנות את דירתם רק מעידה על הבורות הקיימת בנושא. ביצוע פינוי דירות באופן עצמאי, גובל בעבודה מפרכת המתפרסת על פני כמה ימים, בסיכון לביצוע עבירת חוק, ובסיכון לתביעות שונות. השלבים הרבים הכרוכים בכך, ובעיקר התנאים הנוקשים שמציבים רשויות העירייה על פינוי דירה, לא מותירים כלל מקום לספקות כי פינוי דירה עושים אצל אנשי מקצוע מומחים בלבד.

פינוי דירה כולל התמצאות באתרי הפינוי

כפי שהוזכר, פינוי דירה מתבצע מול הרשויות המקומיות. על המפנים את תכולת הבית למצוא לתכולה אותה הם מפנים מקום חוקי חדש. במידה והתכולה מושלכת ברחוב, מדובר בעבירה על החוק, ויש לפנות אותה לאתרים חוקיים בלבד. חברה מקצועית לפינוי דירה יודעת את כלל בסיסי זה, והינה מתמצאת היכן ממוקמים אתרים חוקיים, הנמצאים בקרבת מקום לתכולה המפונה. כמו כן, החברה לפינוי דירה מתמצאת בזמנים המותרים של השלכת הפסולת במקומות אלו.

פינוי דירה כולל מכירה של החפצים

במקרים בהם החפצים הינם בעלי ערך, הם אינם מושלכים לאתרי האשפה, אלא החברה מוצאת עבורם אתרים המתעסקים במוצרי יד שנייה. לרוב, החברה מוכרת אותם לשווקי יד שניה, כמו שוק הפשפשים, או לחנויות יד שנייה הפזורות בשווקים שבערים השונות. כאשר מעוניינים בפינוי דירה, בין אם זה לצורך אישי ובין אם זה לצורך אחר, כמו פינוי תכולת משרד, מוסד וכדומה, נדרשת חברה מקצועית. תהליך פינוי דירה כולל פרטים רבים, כמו גם ידע רב ומיומנות, שהבחירה בחברה של חאפרים, עלולה לעלות אחר כך ביוקר. רק חברה מקצועית המעסיקה מומחים, הינה בעלת הידע הנחוץ בכדי לבצע את פינוי דירה במהירות, בבטיחות וביעילות. 


אריה רובין 12, לוד -- טל': 054-3536084 -- דוא"ל: spivakdima@hotmail.com | כל הזכויות שמורות לספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך
שותפים עסקיים מדחס אוויר מכבש מסוע רתכת תיקון מכונות