טכנאי מדחס אוויר

טכנאי מדחס אווירטכנאי מדחס אוויר מקצועי, אמין ואדיב הנותן מענה בתיקון והשמשת מגוון רחב של מוצרים המשמשים לדחיסת אוויר, ביניהם תיקון קומפרסורים, מדחס בורגי, בוכנתי ומדחס צנטריפוגלי טורבו. ספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך הינו בעל מקצוע מוביל במתן שירותי אחזקה עבור מדחסי אוויר לתעשייה. הניסיון הרב שנצבר במשך שנות הפילות הרבות בתחום, מאפשרות להעניק ללקוחותינו בנוגע לשימוש נכון במדחסי אויר, לדוגמא שימוש במכשיר מדחס בוכנתי חשמלי המתאים לשימוש במערכות מיזוג, קירור וגם צביעה בריסוס, מדחס בנזין או מדחס סולר המתאים לשימוש בתעשיות ייצור כבדות יותר, כאשר גם במקרה זה טכנאי מדחס אוויר הפועל מטעמנו נותן מענה למערכות מדחסים בורגיים ובמערכות התומכות בו כמו מערכות בקרה, סינון וייבוש אוויר.

טכנאי מדחס אוויר הינו רק אחד מתחומי ההתמחות של ספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך, כך שהעלויות הגבוהות הקשורות ברכש ואחזקה של מערכות המתבססות על מדחסי אוויר לתעשייה אינן זרות לנו. ספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך ישמח לעמוד לשירותכם גם בייעוץ עבור רכישת מדחס אוויר או השכרת מדחס אוויר במידה והשימוש בו איננו מצדיק רכישה, שכן מדובר על השכרת מדחס אוויר לביצוע עבודה נקודתית. עם זאת, ישנם מקרים רבים בהם השימוש התדיר במדחס אוויר מצדיק רכישת יחידה תומכת למערכות ייצור כמו יחידות קולט אוויר. יחידה זו קולטת את האוויר הדחוס, מייצבת את לחת האוויר ומאריכה את מרווח הזמן בין מחזורי הדחיסה, יחידה זו קריטית מבחינת חסכון באנרגיה ומונעת את שחיקת הקומפרסור עקב עבודה רצופה. יתרון נוסף ליחידת קולט אויר המותקנת על ידי טכנאי מדחס אוויר הוא ניקוז מים המונע קורוזיה במערכות דחיסת אוויר.

טכנאי מדחס אוויר מטעם ספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך ישמח לעמוד לרשותכם בכל נושא הקשור לבחירת יחידת דוחס אוויר המתאימה עבורכם, מבחינת היבטי השימוש הנדרש במפעלכם, עלויות הרכש, יחידות נלוות מומלצות, היבטי תפעול שוטף ואחזקה, עלויות תיקון תקלות ורכש חלקי חילוף.

טכנאי מדחס אויר איננו רק בעל מקצוע המעניק שירות במקרה של תקלת שבר המשביתה את קו הייצור, ספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך מתמחה במתן ייעוץ באחזקה שוטפת למערכות דחיסת אוויר, ומעניק שירותי ביקורות אחזקה תקופתיות וביקורות תקינות המתבצעות על ידי הלקוח עצמו ומגדילות את מרווח הזמן בין תקלות. טכנאי מדחס אוויר מקצועי המבין את השפעת השימוש היומיומי על מערכות דחיסת אוויר במפעלכם, יש לבצע ניקוי מסננים, החלפת שמן במדחס אוויר וטיפול במערכות סינון אוויר וייבוש אוויר. אמנם, היצרן מספק עם המערכות הוראות אחזקה מפורטות כיצד לטפל באופן שוטף בציוד, אך אין כמו התמיכה האישית של בעל מקצוע המעניק סיוע בעברית בכל מקרה של בעיה במערכות הדורשות את טיפולו של טכנאי מדחס אוויר.

טכנאי מדחס אוויר הינו איש האמון שלכם בכל הקשור לשמירה על ציוד פאנומאטי מנזקי הזמן והאקלים הישראלי החם והלח ברוב ימות השנה. מעבר לפגיעה האפשרית בציוד עצמו והצורך לבצע תיקונים יקרים, הגוררים בעקבותיהם את הפסקת פעילות הייצור במפעל, אלו נזקים מתמשכים העלולים לגרום לצריכה עודפת של חשמל הנדרש להפעלת המכונה, עקב הצורך בכוח רב יותר הנדרש להתגבר על בעיות קורוזיה, בעיות אטימה הגורמות לדליפת אוויר וקירור המערכת מחימום יתר. נושאים אלו מחייבים בדיקה והסתכלות של איש מקצוע הבודק את אטימת המערכת ומניעה של בריחת אוויר, התקנת מערכות ייבוש אוויר על ידי טכנאי מדחס אוויר, מערכת שהינה הכרחית לשמירה על ציוד הייצור, בד בבד עם בדיקות ואחזקה שוטפת עבור מדחסי אוויר ומערכות ייבוש אוויר התומכות בציוד, מאריכות את חייה וחוסכות בצריכת החשמל של המפעל ומוזילות את עלויות היצור.

לפרטים נוספים תשאירו פרטים ונציגינו יחזרו אלכם בהקדם או חייגו אלינו: 054-3536084


אריה רובין 12, לוד -- טל': 054-3536084 -- דוא"ל: spivakdima@hotmail.com | כל הזכויות שמורות לספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך
שותפים עסקיים מדחס אוויר מכבש מסוע רתכת תיקון מכונות