תיקון מכונות

תיקון מכונות לתעשייה הינו שירות ייחודי ומתקדם הניתן על ידי ספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך באמצעות אנשי מקצוע מוסמכים המבצעים את כלל עבודות תיקון מכונות ועבודות חשמל בצורה מקצועית, בטיחותית והאמינה ביותר בתחום. תיקון מכונות מתבצע על ידי חשמלאי מוסמך, טכנאי מכונות, טכנאי חשמל, הנדסאי מכונות המומחים בפתרון כלל התקלות המכאניות ותקלות חשמל הן במפעלי תעשייה קלה והן בתעשייה כבדה. לספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך מוניטין רב בפתרון תקלות מכונות ייצור, בזכות ניסיוננו רב השנים ואמניותינו בביצוע מגוון עבודות חשמל ועבודות תיקון מכונות לתעשייה וגם כלי עבודה חשמליים לעבודות מקצועיות.

תיקון מכונות תעשייתיות המבוצע על ידינו כולל אספקת שירות תיקון מכונות, המעניק טיפול נקודתי בזמן תקלה משביתה או מעכבת ייצור. כמו כן, חברתנו מציעה ללקוחותינו שירותי אחזקה חודשיים ושנתיים, בהם לסוג המכונות בהן מבוצע הייצור וגילן, שירות זה מאפשר מתן תחזוקה מונעת לטיפול בקורוזיה ושימון המכונות ומעניק למפעל הייצור שקט נפשי באחזקת מכונות ייצור שונות, כגון: מכונות מילוי, מכונות חיתוך, מכונות כיפוף, מכונות חריטה, מכבשים, מכונות לעיבוד שבבי CNC, מכונות מזון וכל סוגי מכונות ייצור הנמצאות בתעשייה.

תיקון מכונות אינו תחום התמחותנו היחידי, שכן בנוסף לביצוע תיקון מכונות אנו מעניקים ללקוחותינו את כלל השירותים הנדרשים על ידי ביצוע עבודות שונות ומגוונות עבור מפעלי ייצור ותעשייה: פתרון והתקנות תקלות חשמל והתקנת לוחות חשמל, התקנה ותיקון בקרת מנועי תדר, חיישנים ומנועים ובקרים מתוכנתים. כמו כן, חשמלאי מוסמך ישמח לעמוד לשירותכם בקריאת תוכניות חשמל וייעוץ תכנון מערכת החשמל במפעל, בהתאם לתקציב ולאספקת החשמל הנדרשת לייעוץ.

תיקון מכונות תלוי רבות במקצועות של טכנאי תיקון מכונות תעשייה איתו אתם עובדים, כשאר מידת מקצועיותו היא הפקטור המרכזי בהחזרת מכונת הייצור שלכם לשמישות במינימום זמן השבתה ואפילו לפתור בעיות שאינן משביתות אך עלולות להוביל לזמני ייצור ארוכים יותר. רק חברה מובילה, העוסקת בתחום שנים רבות יודעת להתאים לכל מכונה את סוג התיקון וחלקי החילוף המתאימים בכדי לפתור את התקלה ולהבטיח יעילות ואמינות רבה יותר מיד עם החזרת המכונה לשמישות. ספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך עובד עם מיטב ספקי חלקים למכונות תעשייתיות ובכך מובטח לכם כי החלקים שיותקנו במכונות המהוות את ליבת הייצור שלכם, הינם חלקים אמינים המגיעים למפעלכם במהירות האפשרית, תוך כדי הצגת זמני שילוח קצרים במיוחד.

תיקון מכונות כולל תיקון מסבים, מסב הינו חלק מכניה הנמצא בין כל שני חלקים במכונות ומפחית את החיכוך ביניהם הגורם לבלאי, לכן המסב מאריך את חיי החלקים ופעילות המכונה. בנוסף במסגרת פעילותינו רבת השנים בתחום תיקון מכונות, צברנו ידע רב בתיקון מנועי חשמל המספקים כוח סיבובי במהירות שונות המניע את גלגלי המכונות. תיקון ממסרות המעבירות תנועה. תיקון וריאטור, גיר אוטומטי המשנה את מהירות הממסרים במכונה. מעבר לכך, תיקון מכונות דורש טיפול במחזירי שמן גריז המשמן את המסבים בזמן פעולתם, על מנת שהגריז לא ייצא מהמערכת ויגרום לתקלה במסבים, יש לדאוג לתקינות מחזירי שמן המבטיחים את המשך פעילותה האמינה של מכונת ייצור.

תיקון מכונות נדרש גם במקרים רבים של שיקום נזקים עקב נזקי אש ומים, הגורמים לשיבוש ואף להשבתה של הפעילות העסקית, חברתנו מעניקה שירות תיקון ושיקום מכונות תעשיות באמצעות פירוק, ניקוי החלקים באמצעות חומרים כימיים והרכבתם מחדש באתר הלקוח. כל השירות אותו אנו מעניקים ללקוחותינו ניתן על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום, ציוד וחומרים מתאימים, שנות ניסיון רבות בתחום ואלפי לקוחות מרוצים להם ניתן שירות תיקון מכונות מתקדם ומקצועי.

לפרטים נוספים תשאירו פרטים ונציגינו יחזרו אלכם בהקדם או חייגו אלינו: 054-3536084


אריה רובין 12, לוד -- טל': 054-3536084 -- דוא"ל: spivakdima@hotmail.com | כל הזכויות שמורות לספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך
שותפים עסקיים מדחס אוויר מכבש מסוע רתכת תיקון מכונות