תיקון מערכות קידוחים

עבודות בנייה ועפר רבות המתבצעות בענף הבנייה הישראלי, מבצעות שימוש במקדחים מסוגים שונים המבצעים קידוחים בקירות, בטון ובקרקע עליה עתיד להיבנות מבנה כזה או אחר. הקידוחים מתבצעים בעומקים ובגדלים שונים, ומשמשים למגוון מטרות, החל מחיזוק קירות תומכים, דרך פתיחת פתחים בבטון וכלה בביצוע בדיקות קרקע מעמיקות.

ידע, מקצועיות ואחריות

מעבר לידע המקצועי הנדרש לתיקון מכונות תעשייתיות, יש צורך בבחירת בעל מקצועי אמין ואחראי, שכן תיקון ציוד מכני הנדסי במהירות משמעו חזרה מהירה יותר לעבודה עבור הלקוח.

לאור הידע והניסיון שצברנו בתחום, אנו מתמחים בתיקון כלל מערכות קידוחים ומערכות תעשייתיות נוספות, מכלל החברות, כאשר העבודה שלנו בתחום מאפשרת לנו ללמוד לעומק את המערכות השונות המרכיבות את הציוד, ולצבור ניסיון רב לגבי הבעיות המאפיינות כל אחד מהמותגים השונים בתחום.

שירות ללקוח

הטיפול הראשוני בתקלה מתחיל כבר בשיחת הטלפון, ובכך תוכלו לגם לאמוד את רצינותו ומקצועיותו של בעל המקצוע אליו התקשרתם. הסבירו בצורה שקולה ועניינית את מהות התקלה ואל תנסו להדריך את בעל המקצוע לגבי מקורה.

בזכות הניסיון והידע הרב הנמצא ברשותי, במקרים רבים אוכל לאפיין כבר את התקלה בטלפון, שכן באחוז ניכר של התקלות מדובר על תקלות ידועות המאפיינות את סוג המכונה ולכן הפתרון יהיה קל ויהיה ניתן להעריך בצורה טובה את עלות התיקון. חשוב לציין שרק אחוז קטן מהמקרים כוללים נזק רב הנגרם מהפעלה לא נכונה או פגיעה במזיד, ולכן במקרים אלו חשוב מאד לקבל הצעת מחיר שנייה לגבי תיקונו.

במקרה והתקלה איננה נפתרת בשיחת הטלפון יש להביא את הציוד לבית העסק, ובמידה שלא ניתן לשנע את הציוד יידרש לבצע את התיקון באתר עצמו. כאשר במקרים אלו, אך ורק המקצועיות מכריעה לגבי משך זמן תיקון התקלה והעלות שתגלגל אל הלקוח, בעקבות זמן תיקון רב הנובע מחוסר ידע של בעל המקצוע.

אל תתפשרו על האיכות

בכל דרך שבה תבחרו העצה הטובה ביותר הינה לבחור בבעל מקצוע מנוסה, אמין ואיכותי, שיוכל להבטיח לכם חזרה מהירה של הציוד, לשמישות מלאה ויציבה שתחזיק לאורך שנים, מבלי צורך לבצע תיקוני טלאי על טלאי בציוד יקר הערך לעיתים תכופות.

מכונות קידוח מגיעות במגוון דגמים המיוצרים על ידי מגוון חברות, והן שונות זו מזו ביכולות הקידוח שלהן ובצורת המערכת המרכיבה אותן, הייעוץ המקצועי וההכוונה האישית אותה תקבלו מספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך, יעניקו לכם את השירות הטוב ביותר לכלל סוגי המכונות התעשייתיות.


אריה רובין 12, לוד -- טל': 054-3536084 -- דוא"ל: spivakdima@hotmail.com | כל הזכויות שמורות לספיבק חשמלאי תעשייתי מוסמך
שותפים עסקיים מדחס אוויר מכבש מסוע רתכת תיקון מכונות